Yapımcılar ve Senaryo Yazarları İçin İlan Panosu

Senaryolarını yapımcılara ve yönetmenlere duyurmak isteyen Senaryo Yazarları!

Projenizi tanıtın. Kısa ve öz. Sanki senaryonuz film olmuş ve seyirciyi sinemaya çekmek istiyormuşsunuz gibi!

İyi bir senaryo arayan Yapımcılar ve Yönetmenler!

Sesini duyurmak isteyen ama ne yapacağını bilemeyen o kadar çok yetenekli yazar var ki tahmin bile edemezsiniz. Siz onlara ulşamıyorsunuz, onlar da size. O halde sayfayı aşağı doğru kaydırın! İlginizi çeken bir hikaye varsa yazarına ulaşmak için bana yazın: yorgancigil@gmail.com

Bir projeniz var ve yetenekli yazarlar mı arıyorsunuz? İlan verin yazarlarınız sizi bulsun.

Kurallar:

1- Tanıtım metinleri boşluklar dahil 1200 vuruşu geçmemeli. (Anladığım kadarıyla bu dünyanın en zor işi. Çoğu gönderi sahibi burayı ya okumuyor ya da okusa da umursamıyor. 1200 vuruştan fazla gönderileri yayınlamama kuralını kaldırıyorum. Oysa bu projenizin erişilebilirliğini artırmaya yarayan bir kural ve sizin işinize yarayacak(tı)… Kafanıza göre takılabilirsiniz. 21 ocak 2019 GY)
2- İletişim bilgilerinizi aynı yorum/gönderiye dahil edin (Bize ayrıca gönderirseniz yayınlamayacağız, yapımcı bize ulaştığında kendisine ileteceğiz)
3- Sadece projenizle ilgili tanıtım metni yayınlanacaktır. Proje dışı gönderiler geçersiz kabul edilip silinir.
4- Ücret vs. bilgisi gönderilere yazılamaz. Yapımcı sizinle iletişim kurduktan sonra karşılıklı konuşup anlaşırsınız. Bu ilan panosu üzerinde projeyle ilgili pazarlık yapılamaz.
5- Proje gönderinize projenizin türünü, formatını, tahmini süresini yazınız. (Örnek: Komedi, Sinema Filmi, yaklaşık 100dk)
6- Şiddet, ayrımcılık, hakaret vs. içeren proje yorum/gönderileriniz yayınlanmaz.
7- Gönderilere ait bütün yasal sorumluluk yazarlarına aittir.

İlanlar yapımcılarla buluşturulduğunda bir komisyon ücreti olacak mı?

Hayır. Türk sineması ve TV dünyasına bir fayda üretmek istiyoruz. Eğer projeniz film/dizi olursa hatırlanmak isteriz. Size kalmış.

Senaryo tanıtımlarımızı yapımcılar gerçekten okuyacak mı?

Evet okuyacaklar.

Örnek Tanıtım Gönderisi:

Film anlatımı beyazperde.com’dan alınmıştır

Tavsiyeler

 • Projenizle ilgili sürprizleri bozmayacak şekilde ilgi çekici bir tanıtım hazırlamalısınız. Bunun için gazetelerin TV, sinema sayfalarındaki film tanıtımı metinlerini örnek alabilirsiniz.
 • Projenizle ilgili halka açık bir gönderi yapmaktasınız. Fikrinizi ne kadar açacağınızı iyi düşünün. Öte yandan gönderi yapmadan önce senaryonuzu ya da en azından sinopsisinizi kendi adınıza bir şekilde tescil ettirmiş olsanız iyi olur.

Bu yazı Film Yapımı kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yapımcılar ve Senaryo Yazarları İçin İlan Panosu için 147 cevap

 1. Kazım der ki:

  Aevgişimle bi ülkeye gidiyoru kaçak yollardan orlu bi yol varıyoruz orada vi doktor un odaında randevu aıraı bekliyoruz doktor başkalarıyla ilgilebiyor bi uzun süre bekliyoruz aonr ben sıkılıyorum ama doktor bana iyi davranıyor iniyorum aşağıya çok kalabalık bir mahalleden çatılarından ev aralarından yüruyorum ülkeme gitmek için çok uzun yürüyorum sonra sevgilime telefon açıyorum muayne sırsı gelmemiş bırak gel diyorum gelmek istemiyor beklememmi söylüyor sonra ben doktorun muayne aşne gitmek için geri dönmeye çalışıyorum kayboluyorum kalabalık bi sokkağa kurulmuş pazaryerinde eğlenen gençler benle dalga geçiyorlar su falan atıyorlar orada bizi doktorun hastanesine gitmemmize yardımcı olan bi kadını görüyorum bir siş doktoru gibi bi dükkünda ona sevgilimin doktoru nerede diye soruyorum o an anlamaya başlıyorum aradan günlerin geçtiğini geçtiğini pazardakiler benle eğlenmeye deli muamelesi yapmaya başlayınca herşeyi anlamaya devam ederek uzaklaşıyorum aslında ben ülkemden delirmiş olarak gelmiştim akıl hastanesine orada bi müddet kalmış ve kaçmıştim çatılarda sokaklarda yatmıştım herşey şimdi netleşmişti ve ülkeme dönmek için çeşitli yollar aradım ve döndüm sevgilim gerçekmiş onu buldum onu gördüğüm anda beni aldattığı oğlanda oradaydı ve ben herşeyi birkez daha ankadım bana ilaç vererek bu ikisi deltmilti beni ve başlarından savmak için bşka ülkenin hastanesine götürmüştü ve beni orada bırakıp gitmişlerdi rüya tam bitecekken devam etti sevgilim beni aslında çocukken bi yetiştirme yurdundan alıyor kocasıyla birlikte zamanla ben büyürken bana aşık oluyor 14 15 yaşında ilişkiye girmeye başlıyorum onla 3 5 yıl aşk yaşıyoruz sonra kocası öğreniyor beni ikisi birlikte ilaçlarla delirtiyorlar ve tam bunları hatırladığım zamanda kocası ve o kadın karşımdaydı bana bağırıyorlardı neden hayatımıza girdin kurtulamayacakmız senden falan diye beni öldürüyorlardı ki uyandım

 2. Mustafa ESER der ki:

  BERELİ SİNOPSİS TÜM BÖLÜMLER

  Öncesi

  2010 Yılında 10 kişilik bir Bordo Bereli timine kaldığı toplanma karakolunda ağır silahlarla saldırı yapılan saldırıda 6 bordo Bereli şehit olur. Yaralı kurtulan 4 Bordo Bereli’den ikisine İstanbul’da 50-60 kişilik bir tireci gurubunun saldırısı sonucu iki Bordo Bereli öldürülür.
  Küçük Ağa kod adlı istihbaratçı sağ kalan iki bordo Bereli’yi kaçırıp saklar. Kılıç kod adlı Bordo Bereli sürekli sinir krizleri geçirdiği için gizli bir hastanede tedavi görmeye başlar. Yıldız kod adlı Bordo Bereli Ali Yıldırım sahte kimliğiyle saklanır ve Küçük Ağa’nın lojistik destek ve yardımıyla eylemlere katılan 7o kadar tetikçiyi iz bırakmadan infaz eder.
  Bereli eylemleri İngiliz istihbaratı tarafından planlanmış, Karaşahin Holding lojistiğini sağlamış iş birlikçi ağaların adamları tarafından tetikçiliği yapılmıştır. Alber Dikici tarafından koordinasyonu sağlanmıştır.

  Hikaye

  Ali Yıldırım 2013 yılı 30 Ağustosu gecesi eyleme katılan Yeşiltepeli adlı ağayı adamlarıyla birlikte infaz eder.
  Küçük Ağa PDY’nin(Paralel Devlet Yapılanması) bir şekilde Bereli eylemlerinin içinde olduğunu düşünmekte ve eylemlerin lojistiğini sağlayan Karaşahin Holding üzerinden planları çökertmek amacını gütmektedir. Bu amaçla Ali Yıldırım koruma olarak Karaşahin Holding’te işe başlar.
  Ali Abdullah Karaşahin( Holding Yönetim Kurulu Başkanı) işlediği günahtan pişmandır. İsmini, itibarını ve ailesini korumak için Küçük Ağa’nın teklifini kabul eder. Eylemcilerin bilgilerini Küçük Ağa’ya verir. Ailenin reisi olarak PDY’nin ortaklık tekliflerini geri çevirir. Kayıt dışı paralarını sisteme dahil eder. Beklentisi devlet yanlısı olduğunu ispat ederek ceza almamaktır.
  Ali Yıldırım kendilerini takip eden Burak Çaylı’yı( Çaylı Holding veliahtı) silah göstererek kovar. Aynı akşam Burak Çaylı ve arkadaşlarının bıçaklı saldırısına uğrar. Ali Yıldırımdan dayak yiyerek kaçmak zorunda kalmayı gururuna yediremeyen Burak Çaylı Oto Hırsızlığı çetesi lideri Suphi Tekin’le anlaşarak bir gün sonra Helin Karaşahin’in lüks aracını soydurur. Araştırma yapan Ali Yıldırım akşam Bekir Özayhan ile birlikte Suphi Tekin’in tamirhanesini basar, çalışanları döver kasayı boşaltıp paranın yarısını Bekir Özayhan’a verir, kalan yarısını Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışlar.
  Hakkındaki bilgilerden Ali Yıldırım’ın devlet için çalıştığından şüphelenen Orhan Metin Karaşahin istemese de Ali Yıldırım aileye kabul edilir. Orhan Metin Karaşahin öldürtmek istese de Ali Abdullah Karaşahin devletin kendilerini koruduğunu düşünür.
  Ali’yi öldürtmek için sebep arayan Orhan Metin Karaşahin’in verdiği ikinci görev holdingin dış ilişkilerden sorumlu gelen müdür yardımcısı Alber Dikici’nin takibidir. Ali Alber Dikici’yi takibe gelen Helin Karaşahin’in ismini vermez, Güvenlik müdürü Tuğrul Ercan v Haşim ağa’nın ismini verir.
  Tuğrul Ercan’ın Alber Dikici’yle işbirliği yaptığını anlayan Orhan Metin Karaşahin’in öldürtmek için akşam Tuğrul Ercan’ın evine gönderdiği adamlar Ali tarafından öldürülür. Tuğrul Küçük Ağa tarafından teslim alınır.
  Orhan Metin Karaşahin Ali Yıldırım’a kasasındaki paralar karşılığında Alber Dikici’yi öldürme görevi verir. Ali Alber Dikici ve yanındaki ağaların temsilcisi Haşim Ağa’yı öldürür. Olaya hırsızlık süsü vermek için önceki infazlarda olduğu gibi kasayı boşaltıp paraları Küçük Ağa’nın kiralık kasasına koyar.
  Gelenek olarak yapılan Karaşahin aile kahvaltısında Orhan Metin’in iki çocuğunun olduğu ortaya çıkar. Çocuklar zarar görmemeleri için Ali Abdullah Karaşahin tarafından korunmuşlardır.
  Reddedilmek ve dayak yemeyi gururuna yediremeyen Burak Çaylı son bir hamle olarak arkadaşlarıyla birlikte Helin Karaşahin’in asistanı Funda Yılmaz’ı kaçırtır. Saklandıkları evde Ali ve Orhan Metin’in adamı Soner Çakal tarafından bulunup infaz edilirler. Ali evde bulduğu para dolu çantayı alır. Para Karabulut( istihbaratçı) un kirli işlerini yapan Saddam isimli itirafçıya aittir.
  Alber Dikici’nin öldürülmesi İngilizleri kızdırmıştır. Ceza vermek için Helin Karaşahin’i kara yoluyla Diyarbakır’a toplantıya çağırırlar. Helin’i Diyarbakır’a Ali Yıldırım götürür. Toplantıda Helin’in infaz emri verilince Orhan Metin’in adamları tarafından iki muhalif ağa(Burhan ve İdris) infaz edilir. Otele gelen tetikçiler Ali ve yanındakiler tarafından ortadan kaldırılır. Toplantı öncesi Ali Abdullah Karaşahin Küçük Ağa’dan yardım ister. Küçük Ağa’nın adamları güvenlik merkezini ele geçirerek yardımcı olurlar.
  Diyarbakır dönüşü Ali Karaşahin Güvenlik Genel Müdürü olur.
  Caner Çaylı itirazlara rağmen Çaylı Holdingin güvenliğini Karaşahin Güvenliğe verir. Emin olduğu anda oğlunun intikamını almak için Ali Yıldırım’ın gözünün önünde olmasını istemektedir.
  Burak Çaylı’ın infaz edildiği evden alınan para dolu çantanın peşine düşen Saddam Ali ve Soner Çakal’ı işkenceye alır. İşkencede konuşmayan Ali ve Soner’i Karabulut kurtarır. Karabulut camiaya alınmak istenen Karaşahin holdingin hiç bir çalışanına bulaşılmasını istememektedir. Karabulut’un adamı Hulki Ali Yıldırıma Saddam’ın yerini mesajla bildirir. Ali ve yeni adamı Recep Çağ akşam Saddam ve adamlarını infaz ederler.
  Örgüt partisinin gençlik sorumlusu Bedrettin Koç’un adamları Ali Yıldırım’ı takip etmektedirler. Bedrettin Koç ve Suphi Tekin Ali Yıldırım’ın canı ve hırsızlık için ortak olmuşlardır. B.Koç’un adamları infaz edilir.
  Caner Çaylı Ali Yıldırım’ı öldürmek için ofisine çağırır ama vaz geçer. Ali Yıldırım ve kızı(Hatice Çaylı) nın nişanlandığını medya yoluyla ilan eder. Ali’nin gizeminden kendisi için yaptıklarından etkilenen Helin kıskançlık krizi geçirir.
  Camia yurt dışına döviz kaçırmayı planlamıştır. Ali Abdullah 100 milyon doları verilen adrese kardeşi Orhan Metin’le birlikte götürürken her şeyi anlatır.( Neden Devlet yanlısı gibi davrandığını, Küçük Ağa ile işbirliği yaptığını)
  Caner Çaylı’nın aylık bağışını Ali Yıldırım AĞABEY’in( Camianın İstanbul yetkilisi) evine götürür. AĞABEY’in evinden bankaya götürülen paralara el koyarak Küçük Ağa’ya teslim eder. Yurt dışına kaçırılacak 100 milyon doları da verilen adrese götürür. 10 milyar dolar tamamlandığında Sapanca’daki depo Küçük Ağa ve adamları tarafından basılır, paraya el konulur, Ankara’ya götürülerek Hazine’ye teslim edilir.
  Caner Çaylı camia içinde geçen 30 yılın ardından kandırıldığını, oğluna sahip çıkılmadığını düşündüğü için camiadan intikam almak istemekte ve bunun içinde Ali Yıldırım’ı kullanmaktadır. İhanetinden dolayı camia tarafından organize edilen suikast girişiminden Ali sayesinde kurtulan Caner Çaylı Ali’ye vekalet vererek koltuğuna oturtur ve ortadan kaybolur. Camiaya savaş açar. Camia yanlılarını işten kovdurur. Paralarını devlet yanlısı işlere yönlendirir. Camia bunları ihanet olarak değerlendirir. Göz dağı olarak Caner Çaylı’ya saldırı emri verilir.
  Ali camianın himayesindeki Suphi Tekin’i öldürerek kasasına el koyar. Hırsızlık çetesini dağıtır. Affetmek karşılığı AĞABEY’in evine saldırı düzenletir. AĞABEY’in köyündeki tüm araçlar soyulur. Köy bombalanır.
  Orhan Metin camianın tertibiyle Tuğrul Ercanı öldürtmeye azmettirmek ve altın kaçakçılığı suçlarından içeri alınır. 10 gün sonra Tuğrul Ercan’ın ifadesiyle serbest bırakılır.
  Camia 17 Aralık kumpasını tertip eder.
  30 Ağustos- 17 Aralık arasında ki tüm olayların sorumluğunu Küçük Ağa’dan bilen Camia Küçük Ağa’nın evini bombalatır. Küçük Ağa’nın öldüğüne karar verilir.
  Alber ile Helin geçmişte bir ilişki yaşamışlar ve bu ilişkiden iki yaşında bir çocukları vardır.
  17 Aralık gecesi Ali’ye aşkını ilan eden Helin aldığı cevap üzerine Ali’yi vurur.(Ali parası için Alber’i vurduğunu söyler.)

 3. Nehir der ki:

  KARNELİ YILLAR

  Süheyla, ekmeğin karneye bağlandığı Ocak 1942’de İstanbul’da, memur kocası Sinan, esnaf kayınpederi Hamdi ve kayınvalidesi Münevver’le mütevazı bir hayat sürmektedir. Evde herkes ona iyi davranır ama evliliğinde mutsuzdur ve anne olamamanın hüznünü yaşamaktadır. Hastanede gönüllü hastabakıcılık yapmakta olan Süheyla, Doktor Nezih’in ilgisinden memnundur ama ikisi de sınırı aşmazlar.

  O yıl ailenin hayatını alt üst eden bir şey olur: Hızla zenginleşirler. Sinan ve babası gizli işler çevirmektedir. Kadınlar, kocalarının yeni “mesleklerini” komşulardan duyar: Stokçu, karaborsacı, vurguncu.

  İnançlı ve güçlü bir kadın olan Münevver Hanım ve ondan destek alan Süheyla, kocalarına isyan eder ama işe yaramaz. Sonunda Münevver Hanım “Bu eve haram lokma giremez” der, babasından kalma evden kocasını ve oğlunu kovar. Süheyla, Münevver Hanım’la kalır. O da kocasının yaptığını vicdanına, Cumhuriyet idealine sığdıramamaktadır.

  Sinan ve babası, eşlerini pes ettirmek için türlü işler çevirir ama sonuç alamaz. Süheyla ve Münevver Hanım, kocası Varlık Vergisi nedeniyle malına mülküne el konulup Erzurum’a sürgün edilen ve orada hayatını kaybeden komşuları Eleni ve küçük kızına kapılarını açar. Bu arada Doktor Nezih, Süheyla’nın boşanıp kendisiyle evlenmesini ister ama Süheyla kayınvalidesini yalnız bırakamayacağını söyleyip reddeder.

  Üç kadın, karneli yılları güçlükle geçinerek, mahallelinin iftira ve düşmanlıklarıyla uğraşarak geçirir. En büyük hayalleri, ekmeğin karneye bağlanmaktan çıktığı gün Büyükada’da piknik yapmaktır.

  Nihayet Eylül 1946’da o gün gelir. Üç kadın Büyükada’da harika bir gün geçirir. Dönüşte Münevver Hanım, Süheyla’yı çok şaşırtır. Süheyla’nın oğlundan boşanması için bir avukatla anlaşmıştır. Üstelik Doktor Nezih’i de araştırmış, damadı olarak uygun bulmaktadır. İki kadın gözyaşları içinde sarılır. Ama Sinan kolayca aradan çekilmeyecektir.

  Karneli Yıllar vicdanlı, cesur kadınlara bir övgü ve saygı filmi.

 4. Nehir der ki:

  SON SORU

  İyi maaşlı işinden ayrılarak sevgilisiyle bir sahil kasabasına yerleşen Alp bir süre sonra gözünün önünde beliren kırmızı renkli soru işareti ve duyduğu gaipten sesler yüzünden psikiyatristin karşısına oturur.

  Alp’in duyduğu ses ona “Dünyanın sonuna şahit olmak ister misin? İstersen dünyayı yok ederiz, sen de bu eşsiz ana şahit olursun. İstemezsen dünyaya dokunmayız, sıkıcı hayatına devam edersin, karar senin” demektedir. Doktor bunun halüsinasyona yol açan yerel bir bitkiden olabileceğini söyler.

  Alp çıktıktan sonra doktor maillerini kontrol eder, gördüklerine inanamaz. Londra ve Tokyo’dan doktorlar, Alp ile aynı şeyden şikayetçi hastalarından söz etmektedir. Birkaç meslektaşıyla telefonda konuşur, onların da birebir aynı belirtileri gösteren hastaları vardır. Kafası karışan doktor pencereyi açar, gökyüzünde kırmızı bir soru işareti görür ve bir ses duyar: “Dünyanın sonuna şahit olmak ister misin?”

  Dünyanın sonunu getirmeye muktedir, tanımlanamayan bir güç insanlarla bir oyun oynamaktadır. Konu dünyanın tek gündemi olur. BM ve Dünya Sağlık Örgütü, insanlardan dünyanın sonuna şahit olma fikrinden kesinlikle uzak durmalarını ister, konunun bir varlık yokluk meselesi olduğunu açıklar.

  Ancak dünyanın sonuna şahit olabilmek fikriyle büyülenmiş milyonlar, insanları bu fikre yöneltirlerse dünya dışı güçlerle pazarlık edebileceklerine inanan hükümetler boş durmaz. Dünya büyük bir siyasi kutuplaşmanın içindedir: Dünyanın sonuna şahit olmak isteyenler ile hayatı akışına bırakmaktan yana olanlar. Kavga büyümekte, işler çığırından çıkmaktadır.

  Sahil kasabasında sade bir hayat hayalleri kuran Alp kendini kozmik bir kaosun içinde bulur, üstelik dünyanın sonu konusunda sevgilisiyle ve kasabalıların yarısıyla tamamen farklı düşünmektedir.

  Son Soru, insanlığın kendisiyle giriştiği trajikomik savaşın bir sahil kasabasında nasıl hem çok global hem çok yerel yaşandığını anlatan hareketli, ironisi dozunda, gayet güncel bir film.

  • Şahymerdan Şirow Şöhrat ogly der ki:

   Mükemmel bir konu. Ben yönetmen değilim ama emin ol bu senaryo çok ilgi çekici. Umarım hak ettiği değeri bulur. Herşey aklımda canlandı, tebrik ederim. Film yüksek maliyet ister. Bence İngilizce’ye çevir ve Hollywood’a gönder. Ama direkt kendin değil. Hollywood ile çalışan acanslar var. Bu senaryoyu değerlendir. Çok güzel, ilgi çekici…

 5. Şahymerdan Şirow Şöhrat ogly der ki:

  SENARİST: ŞAHYMERDAN ŞÖHRAT OĞLY
  FİLMİN ADI: ADALETLİ BULDUM
  FİLM TÜRÜ: AKSİYON, DRAM, GİZEM, SÜÇ, ROMANTİK.
  YAKLAŞIK FİLM SÜRESİ: 100 dk – 120 dk
  Özge ailesine düşkün genç kız. Babası avukat, annesi doktor. Bir gün babasını sevgilisiyle yakalar. Annesine söyleyeceği gün annesi cinayete kurban gider. Katil gösterilen kişi ise babanın sevgilisinin kardeşi. Savcılar delillerle katili net bir şekilde gösteriyor. Ama Avukat onu savunmakta israrcı. Özgenin babasıyla arası bayağı açılır, hatta düşman haline gelir. Bu zor günlerde Özge bir savcıyla aşk yaşar. Özge gerçekleri anlar, babasının haklı olduğunu bilir ve gerçek katili gösteren delilleri babasına verir. Tam o anda babasının arabası patlar. Özge kimsesiz kaldı. Masum insan ise 15 yıl hapse atıldı. Özge aşık olduğu adamla kaybettiği delilleri yeniden arar, bu kez çook daha ilginç gerçekleri görür, aslında hiç kimse masum değildi, dünyası başına yıkılan Özge zor bir seçim yapmak zorunda kalır?!

 6. Gizem ASLAN der ki:

  KARANLIK ŞEHİR
  Beş yaşında babası tarafından amcasına emanet edilen küçük kız Ezgi. Amcası, kuzeni ve yengesi tarafından zorbalık görerek büyür. Büyüdüğünde üniversitede okuma hakkının da elinden alınmasından sonra amcasının ona sunduğu, Cem ile evlenme şartını kabul eder. Sahte bir nişandır ve Cem bunu kabul etmiştir. Ancak nişandan sonra Cem’in Ezgi’ye davranışları kötüleşir.
  Ezgi iki yıl içerisinde çoğu kez bu insanlardan kaçar. Ancak her defasında yakalanır. Çünkü Cem’in arkasında bir güç vardır. Şehirleri yöneten üç büyük patron. Serdar, Murat ve Ümit.
  Ezgi’nin evden kaçtığı bir gün, tesadüfen Murat’ın oğlunu görür. Hakan’ı. Hakan bıçaklanmıştır ve yaralı bir şekilde yerde yatmaktadır. Ezgi ona yardım eder ve onlarla tanışması bu şekilde olur.
  Hakan’ı bıçaklayan kişi Ezgi’nin nişanlısından başkası değildir. Hakan yaralıyken, onun üvey abisi olan Ali, duruma el atar ve Cem’i bulmak için Ankara’ya gelir. Ancak Cem’i bulamaz ve onun yerine Ezgi’yi yanına alarak götürür.
  Hakan, Ali ve Ezgi arasında bir aşk başlar. Hakan da nişanlıdır, ancak Ezgi’nin nişanı gibi zoraki bir nişanlılıktır bu. Hep beraber şehirleri yöneten üçlüyü yıkmaya çalışırken, bir aşk üçgeni içerisinde kalacaklardır.

  Bol sırlı, aksiyonlu bir senaryom var. Umarım beğenirsiniz.

  Okuduğunuz için teşekkür ederim 🙂

 7. Şahmerdan Şirow Şöhrat ogly der ki:

  C I N A Y E T
  “Cinayet katledilenin değil katilin öldüğü yerdir…
  Cinayetle intikam haksızlıktır, hakkından vazgeçmektir…
  Bir cinayet bin cinayettir…”
  Filmin adı: CINAYET
  Senaryo yazarı: ŞAHYMERDAN ŞİROW
  Film türü: Dedektif, suç, gerilim.
  Amacım: İnsanlara kanlı intikamın adaletli olmadığını, adaleti sadece yasaların sağladığını anlatmak. Bu gibi suçların arttığı yerde gerçekleri göstermek. İnsanları cinayetten uzak tutmak.
  E-posta: shirovmerdan4@gmail.com

  Mutlu aile, filmlerdeki gibi)). Yaşanan bir cinayet herkesin ve hatta hiç alakası olmayan insanların hayatını mahveder. Kendi çıkarları için masum genci savunmayan avukat o gencin babasının intikamına kurban gider. Bu intikam 4 insanı hayattan koparır. Konu çok derin(120 dakikalık film sonuçta)))… Kimse masum değil cinayetin olduğu yerde, işte benim filmim de bunu anlatıyor. Tüm gerçekleri o adaletsiz avukatın kızıyla aşk yaşayan savcı aydınlatır. Adalet yerini bulur… Ama olay ardında çok büyük kalıntılar bırakır. Bir insanın “rahmetli” babasından nefret etmesi…dünyadaki en acı şeydir belki…İşte benim kahramanım bu gerçekle yüzleşir. “Bir cinayet bin cinayet” demem de bu zaten. Çünkü “cinayet insanın değil insanlığın öldüğü yerdir”.

 8. Neşe Kaya der ki:

  Aşk üzerine Fantastik bir Komedi
  İsmi bende kalsın.
  Birbirinden etkileyici fakat aşķ konusunda şaşkın doğaüstü varlıkların, yer yüzüne indikleri an başlayan; müthiş kurgu sahneleri, komik ve heyecanlı maceraları, ilginç aşk deneyimleriyle harmanlanıyor. Sabırsızlıkla beklenen sezon bolümleriyle, sürükleyici bir dizi olabileceği gibi tek solukta izlenen harika bir film de olabilir. Özellikle Z kuşağını ekrana kitleyeceğine ve adından söz ettireceğine emin olduğumu yazarı olarak tastiklerim.
  Ismi ve konusuyla ilgili daha fazla bilgi veremiyorum. Sonuçta noter onaylı da olsa ufak değişimlerle bile çalınabildiğine acı bir şekilde şahit oldum.

 9. Gökhan der ki:

  Önemli Not: Bu sayfa ilanlar için ayrılmıştır. Sorularınız için soru-cevap sayfalarımızı kullanınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.